Foreman budowlany

09-006-3016 245 czasy Rotterdam

Opis

Poszukujemy foremanabudowlanego do kilku ciekawych i pelnych wyzwan projektów. Jako foreman budowlany jesteś niezastąpiony w planowaniu i wykonywaniu prac związanych z projektem. Dlatego stawiamy wysokie wymagania wobec Twoich umiejętności. Zarządzasz jednym lub kilkoma zespołami i masz duży kontakt z wykonawcą na temat postępów w realizacji projektu. Kierownik budowy czuwa m.in. nad przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa na budowie oraz norm jakościowych.

Oferta

  • ciekawe i pelne wyzwan projekty w całej Holandii
  • Ciągłość pracy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie

Obowiązki

  • Pracuje bezpiecznie, w tym zapewniając bezpieczeństwo drugiej osobie,
  • Potrafi prowadzić spotkania robocze z zespołem,
  • Monitoruej wgląd w pracę i planowanie oraz czyta rysunki,
  • Samodzielne wykonanuje deskowania belkowe na wysokości, wykonanie fundamentów oraz ustawienie, ułożenie i wylewanie szerokiej płyty, m.in. akcesoria
  • Montuje ściany różnymi systemami i tradycyjnym szalunkiem,
  • Układa i zalewa niezależne płyty kanałowe, w tym. Akcesoria,
  • Posiada umiejętność zastosowania szalunku okrągłego,
  • Zastosuje / zmontuje deskowanie słupów,
  • Zajmuje się / zna sie na maszynach budowlanych

Czego się od ciebie oczekuje?

  • VCA VOL lub gotowosc do przystapienia do tego szkolenia poprzez Oranjegroep
  • odpowiednie doświadczenie zawodowe
  • Preferowane: komunikatywna znajomość języka niderlandzkiego i angielskiego
Miasto Rotterdam

Prześlij swoje CV!

Pola z ! poniżej są obowiązkowe.

Dane osobowe
Dane adresowe
Dane kontaktowe
Dane CV

Twoje CV (limit wysyłania: 2 MB)

Przeglądaj
Motywacja

Pytania dotyczące tego wakatu?

Możesz się skontaktować:
Lukasz Nowak

Podsumowanie pracy

Oglądane 245 czasy