Pracownik budowlany

04-001-3016 211 czasy Rotterdam

Opis

Jako pracownik budowlany jesteś naszym technikiem zajmującym się produkcją i montażem konstrukcji metalowych. Może to dotyczyć całych konstrukcji i / lub części konstrukcyjnych.

Oferta

  • Ciekawe i pelne wyzwan projekty w całej Holandii,
  • Ciągłość pracy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

Obowiązki

  • Wytwarzanie (części) konstrukcji metalowych na podstawie zleceń i rysunków, zarówno w fabrykach, jak i w lokalizacjach projektowych klienta
  • Wykonywanie operacji odkształcania, łączenia i rozdzielania przy użyciu różnych narzędzi i maszyn, np. pił, pras krawędziowych, spawarek i wykrawarek
  • Obróbka konstrukcji metalowych mechanicznie (np. szlifowanie, szczotkowanie lub piaskowanie) lub chemicznie (wytrawianie, pasywacja, odtłuszczanie)

Czego się od ciebie oczekuje?

  • Edukacja (MBO) Metal lub porównywalna,
  • Udokumentowane i odpowiednie doświadczenie zawodowe,
  • VCA-B lub VCA-VOL,
  • Atutem jest posiadanie dodatkowych dyplomów i / lub certyfikatów spawalniczych.
Miasto Rotterdam

Prześlij swoje CV!

Pola z ! poniżej są obowiązkowe.

Dane osobowe
Dane adresowe
Dane kontaktowe
Dane CV

Twoje CV (limit wysyłania: 2 MB)

Przeglądaj
Motywacja

Pytania dotyczące tego wakatu?

Możesz się skontaktować:
Anco Fase
Anco Fase

Podsumowanie pracy

Oglądane 211 czasy