Monter polaczen kolnierzowych

04-002-3016 156 czasy Rotterdam

Opis

Jako monter polaczen kolnierzowych jesteś odpowiedzialny za montaż i demontaż połączeń kołnierzowych zgodnie z określonymi wymaganiami. Musisz mieć wiedzę na temat wszelkiego rodzaju złączek, takich jak odcinki rur, zawory i uszczelnienia zaworów.

Oferta

  • Ciekawe i pelne wyzwan projekty w całej Holandii
  • Ciągłość pracy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie

Obowiązki

  • Majstrowanie przy tymczasowych instalacjach, takich jak rurociągi, pompy, zawory, węże, wymienniki ciepła, kotły, sprężarki, zbiorniki cyrkulacyjne i magazynowe
  • Montaż i demontaż armatury w celu tymczasowego podłączenia do instalacji naszego klienta
  • Bezpieczna praca, w tym bezpieczeństwo innych

Czego się od ciebie oczekuje?

  • Praca na certyfikacie połączeń kołnierzowych zgodnie z protokołem (wygasły certyfikat nie musi być problemem),
  • Udokumentowane i odpowiednie doświadczenie zawodowe,
  • VCA-B lub VCA-VOL
Miasto Rotterdam

Prześlij swoje CV!

Pola z ! poniżej są obowiązkowe.

Dane osobowe
Dane adresowe
Dane kontaktowe
Dane CV

Twoje CV (limit wysyłania: 2 MB)

Przeglądaj
Motywacja

Pytania dotyczące tego wakatu?

Możesz się skontaktować:
Anco Fase

Podsumowanie pracy

Oglądane 156 czasy