Monter oprzyrządowania

04-003-3016 352 czasy Rotterdam

Opis

Jako monter oprzyrządowania pracujesz nad precyzyjnymi urządzeniami pomiarowymi i kontrolnymi podłączonymi do rur i urządzeń w przemyśle przetwórczym oraz w przemyśle naftowym i gazowym. Sprzęt pomiarowo-kontrolny ma doczynienia m.in. z temperaturą, przepływem, poziomem ciśnienia które są obecne w przemyśle przetwórczym oraz przemyśle naftowo-gazowym. Ten sprzęt pomiarowo-kontrolny musi między innymi mieć do czynienia z temperaturą, przepływem, poziomem i ciśnieniem występującym w rurach i związanym z nimi wyposażeniu.

Oferta

  • Ciekawe i pelne wyzwan projekty w całej Holandii
  • Ciągłość pracy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie

Obowiązki

  • Znajomość gięcia różnych typów rur ze stali nierdzewnej i przewodów powietrznych,
  • Czytanie i rozumienie P&ID (schemat orurowania i oprzyrządowania)
  • Umiejetnosc pracy z różnymi średnicami rur, a mianowicie 6 mm, 10 mm, 1/4 i 1/2
  • Umiejetnosc mierzenia, znakowania, piłowania, zginania i mocowania,
  • Przeprowadzanie konserwacji i napraw
  • Wykonywanie różnych czynności montażowych.

Czego się od ciebie oczekuje?

  • VCA (podstawowe lub pełne)
  • Odpowiedni certyfikat (np. Swagelok lub Gyrolok)
  • Widoczne doświadczenie zawodowe
Miasto Rotterdam

Prześlij swoje CV!

Pola z ! poniżej są obowiązkowe.

Dane osobowe
Dane adresowe
Dane kontaktowe
Dane CV

Twoje CV (limit wysyłania: 2 MB)

Przeglądaj
Motywacja

Pytania dotyczące tego wakatu?

Możesz się skontaktować:
Anco Fase
Anco Fase

Podsumowanie pracy

Oglądane 352 czasy