Hydraulik

04-005-3016 317 czasy Rotterdam

Opis

Oranjegroep poszukuje hydraulika do budownictwa komunalnego i mieszkaniowego. Poszukujemy osoby ktora może pracować pod presją podczas pracy w tunelach. Poszukujemy hydraulika z doświadczeniem w pracy z kanalizacją, wodą.  Wazna jest umiejętność samodzielnej pracy. Doświadczenie w cynkowaniu jest dodatkowym atutem.

Jako hydraulik w Oranjegroep będziesz samodzielnie pracować nad instalacją wszystkich typowych instalacji W, wykonywaniem serwisu i konserwacji oraz usuwaniem wszelkich usterek.

Oferta

  • Ciekawe i pelne wyzwan projekty w całej Holandii,
  • Ciągłość pracy,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

Obowiązki

  • Wymiana, naprawa, konserwacja i sprawdzanie różnych typów instalacji,
  • Czytanie rysunku technicznego,
  • Instalacja kotłow centralnego ogrzewania, ktore lacza kuchnię, łazienkę i toaletę,
  • Instalacja rur gazowych, ogrzewanie podłogowego i odprowadzenie wody deszczowej,
  • Inne prace instalacyjne.

Czego się od ciebie oczekuje?

  • Ukończone odpowiednie szkolenie (techniczne),
  • VCA (podstawowe lub FULL) ,
  • Prawo jazdy B.
Miasto Rotterdam

Prześlij swoje CV!

Pola z ! poniżej są obowiązkowe.

Dane osobowe
Dane adresowe
Dane kontaktowe
Dane CV

Twoje CV (limit wysyłania: 2 MB)

Przeglądaj
Motywacja

Pytania dotyczące tego wakatu?

Możesz się skontaktować:
Anco Fase
Anco Fase

Podsumowanie pracy

Oglądane 317 czasy