Spawacz Mig Mag

04-006-3016 174 czasy Rotterdam

Opis

Jako spawacz Mig Mag jesteś ważnym ogniwem w tworzeniu różnych produktów końcowych, takich jak części maszyn, statków czy ciężarówek. Jednym z kluczowych słów tej pozycji jako spawacza Mig MAG jest odpowiedzialność: od spawania zależy, czy maszyna nadal pracuje, a pojazd nadal pracuje.

Oferta

  • Ciekawe i pelne wyzwan projekty w całej Holandii,
  • Ciągłość pracy,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie

Obowiązki

  • Wykonywanie połączeń metodą spawania Mig Mag na podstawie rysunków i / lub instrukcji roboczych,
  • Montaż spawanych części stalowych i konstrukcji stalowych,
  • Naprawy części i konstrukcji,
  • Prawidłowa regulacja i konserwacja narzędzi i innego wyposażenia.

Czego się od ciebie oczekuje?

  • Certyfikat lub certyfikaty spawalnicze (wygasły certyfikat nie powinien być problemem),
  • Doświadczenie zawodowe,
  • VCA jest zaletą
Miasto Rotterdam

Prześlij swoje CV!

Pola z ! poniżej są obowiązkowe.

Dane osobowe
Dane adresowe
Dane kontaktowe
Dane CV

Twoje CV (limit wysyłania: 2 MB)

Przeglądaj
Motywacja

Pytania dotyczące tego wakatu?

Możesz się skontaktować:
Anco Fase

Podsumowanie pracy

Oglądane 174 czasy