Spawacz TIG

04-007-3016 415 czasy Rotterdam

Opis

Spawacz TIG zajmuje się montażem i spawaniem różnych części w jeden produkt, dzięki czemu wykonujesz proces spawania TIG. Składasz produkt zgodnie z życzeniem klienta, a następnie upewniasz się, że produkt spełnia wymagania jakości i bezpieczeństwa. Spawacz TIG czuwa nad jakością produktu, dokładnie sprawdzając wymagane materiały i odpowiednio ustawiając sprzęt spawalniczy.

Oferta

  • Ciekawe i pelne wyzwan projekty w całej Holandii
  • Ciągłość
  • Konkurencyjne wynagrodzenie

Obowiązki

  • Wykonywanie połączeń metodą spawania TIG na podstawie rysunków i / lub instrukcji roboczych,
  • Określenie używanego materiału i narzędzi spawalniczych oraz czyszczenie łączonego materiału
  • Konserwacja narzędzi i innego wyposażenia,
  • Produkcja form.

Czego się od ciebie oczekuje?

  • Certyfikat lub certyfikaty spawalnicze (wygasły certyfikat nie powinien być problemem),
  • Widoczne (istotne) doświadczenie zawodowe
  • VCA to zaleta
Miasto Rotterdam

Prześlij swoje CV!

Pola z ! poniżej są obowiązkowe.

Dane osobowe
Dane adresowe
Dane kontaktowe
Dane CV

Twoje CV (limit wysyłania: 2 MB)

Przeglądaj
Motywacja

Pytania dotyczące tego wakatu?

Możesz się skontaktować:
Anco Fase
Anco Fase

Podsumowanie pracy

Oglądane 415 czasy